<meta http-equiv="refresh" content="0;url=jsnoten.htm">
Loading image

در حال بارگزاری...

شرایط استفاده در سرور

1. قوانین

با ورود به این سرور، شما تمامی قوانین و شرایط استفاده و همچنین بروزرسانی این شرایط استفاده را پذیرفته اید. اگر شما با هر یک از شرایط این مجموعه موافق نیستید ورودتان به این مجموعه ممنوع است.
شما همچنین قوانین اصلی سرور را خوانده و با آن رضایت کامل دارید.
شما همچنین می پذیرید که سنتان بالای 14 است.

2. اکانت

ما هیچ مسئولیتی در قبال اکانت شما نداریم و نخواهیم داشت، ما همچنین دسترسی به اکانت شما داریم و در هر لحظه حق تعلیق کردن اکانت، ویرایش کردن اکانت و حذف کردن آن را داریم.
در قبال اکانت های هک شده، دزدیده شده، اطلاعات مفقود شده داخل اکانت و به اشتراک گزاری اکانت هیچ گونه مسئولیتی را قبول نخواهیم کرد.
در صورت خرید کردن از Shop هم این موارد هیچ تغییری نخواهد کرد!
برای Reset کردن Password یا PinCode کلیک کنید.
در صورت داشتن مشکل با اکانت خود به اینجا مراجعه کنید و در صورت اینکه بتوانیم و بخواهیم کمک کنیم کمک خواهیم کرد.

3. اطلاعات شخصی

ArSaCiA کوچک ترین دسترسی به اطلاعات (داخل سیستم) شما ندارد و هر اطلاعاتی که توسط خود شما در دیتابیس ذخیره شده باشد محفوظ است.
سرور دسترسی به ایجاد یا اشغال فضا در هارد سیستم شما را ندارد.

4. محیط کاربری

ArSaCiA دسترسی به فضا و محیط کاربری دارد و متعهد می شود که هیچ گونه موارد غیر اسلامی یا غیر اخلاقی در محیط کاربری وجود ندارد و در صورت دستور ستاد ساماندهی هر مورد دارای مشکل قابل حذف است.


5. فروشگاه

آدرس فروشگاه ArSaCiA تنها آدرس http://agsa.arsacia.ir/shop هست.
در صورت خرید کردن، Gold به صورت اتوماتیک به اکانتتان اضافه خواهد شد.
ما هیچ گونه مسئولیتی مبنی بر خرید Gold برای اکانت اشتباه یا مقدار خریدی اشتباه نخواهیم داشت.
شما موظف هستید تا آخرین لحظه خرید، مرورگر خود را نبندید و در صورت بستن مرورگر و دریافت نکردن Gold ما هیچ مسئولیتی در قبال وجه کم شده نداریم.
شما موظف هستید که از آخرین نسخه مرورگری مانند Google Chrome یا Mozilla FireFox برای پرداخت استفاده کنید (آخرین نسخه STABLE) (دانلود شده از سایت های اصلی Google و Mozilla) وگرنه ما مسئولیتی در قبال خرید شما نخواهیم داشت.

6. اعضای پرسنل (Staff)

اعضای پرسنل عمداً و سهواً ممکن است دچار اشتباه شوند و ما جلوی آن ها را در صورت شکایت کردن داخل این فروم خواهیم گرفت، در غیر این صورت هیچ مسئولیتی در قبال حرکت پرسنل نخواهیم داشت. (برای عکس گرفتن از دکمه ی F8 استفاده کنید)


• آخرین بروزرسانی: پنج شنبه - ۵ آذر ۱۳۹۴